Pohony garážových brán - WISNIOWSKI POPRAD 

Pohony garážových brán

Pohon METRO


metro metro

METRO je pohonom novej generácie. Harmonické spojenie výkonu, krásy a spoľahlivosti, navrhnuté v súlade s vymoženosťami najmodernejších technológií. Vznikol vďaka spolupráci značiek WIŚNIOWSKI a Somfy / France / – svetového lídra v oblasti výroby automatiky a riešenia inteligentného ovládania domácich zariadení. METRO má výnimočné technické parametre uzavreté v telese navrhnutom v súlade so štylistickými štandardmi značky WIŚNIOWSKI.

  • JEDNODUCHÉ PROGRAMOVANIE – LCD displej a možnosť konfigurácie mnohých parametrov.
  • FOTOBUNKY – systém zaisťuje optimálnu ochranu v prípade, ak sa medzi fotobunkami objaví prekážka.
  • Amperometrickú DETEKCIA PREKÁŽOK – ochrana proti preťaženiu v situácii styku spodnej hrany krídla s prekážkou zastaví krídlo brány a následne ho vracia nahor.
  • KOĽAJNICA s reťazami VYBAVENÝCH odhlučňovacími SYSTÉMOM – zaisťuje tichý a plynulý prevádzku, čo je veľmi dôležité predovšetkým v garážach spojených priamo s obytnou budovou a garážach umiestnených blízko spální.
  • RÁDIOVEJ SPOJENIE RTS – Skvelé riešenie založené na inovačnú technológiu Somfy umožňuje montáž a rozšírenie pohonného systému bez nutnosti zasahovania do štruktúry steny. Preto sa jedná o ideálne riešenie nielen pre novú výstavbu, ale predovšetkým pre modernizácie nie
  • AKUMULÁTOR PRE NÚDZOVÉ NAPÁJANIA – umožňuje otvorenie a zatvorenie brány v prípade výpadku napájania.
  • MÁ VSTAVANÉ SIGNALIZAČNÉ SVIETIDLO
  • MOŽNOSŤ PRIPOJENIE AKUMULÁTORA núdzového napájania – umožňuje otvorenie a zatvorenie brány v prípade prerušenia napájania.
  • MOŽNOSŤ PRIPOJENIE poplašnú SIRÉNY
  • MOŽNOSŤ PRIPOJENIE DOPLNKOVÉHO vonkajšieho zdroja OSVETLENIE, NAPR. OSVETLENIE vjazdu.
pulsar

PULSAR


Vysielač Pulsar umožňuje diaľkové ovládanie brán a naprogramovanie až 4 rôznych zariadení. Je vyrobený z veľmi trvanlivých materiálov, čo sa prejavuje na dlhoročné spoľahlivosti zariadení.
extended-care

EXTENDED CARE


Záruka EXTENDED CARE umožňuje predĺženie štandardnej záruky na 5 rokov pre kompletnú produkt: automatická segmentová vráta, továrni spojená s pohonom METRO. Ide o prelomové riešenie na trhu, ktoré zabezpečuje záruku pre kompletnú produkt, ktorým sú automatické garážové vráta.

Viac
intro

Pohon INTRO


V ponuke automatických garážových brán nebude chýbať ani ekonomické riešenie. INTRO ponúka plne bezporuchovú prácu s funkciami charakteristickými pre tento typ pohonov, teda ovládanie vysielačmi, možnosť pripojenia fotobuniek a tlačidlá ručného ovládania. K dispozícii bude v dvoch verziách: INTRO 600 a INTRO 1000. Je charakteristický zvláštnym a v tomto segmente pohonov sa odlišujúcim designerským krytom. Pohon INTRO spolupracuje s vyhradeným vysielačom pod obchodným názvom U-MOVE. Je to štvorkanálový diaľkový ovládač dostupný v bielej a čiernej farbe a voliteľne v červenej.

pulsar

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube
Servis
Rekonštrukcia
garáže
Referencie