DON CARLO garage design - výhradný dovozca certifikovaných produktov fy WIŚNIOWSKI na Slovensku, s možnosťou montáže každoročne školenými certifikovanými pracovníkmi v školiacom stredisku priamo u výrobcu. Vďaka širokej škále produktov dokážeme kvalitne a bezpečne uzavrieť Váš domov, pozemok, športové ihrisko, sklad, či výrobnú halu. V ponuke pohony brán renomovaných značiek : Somfy / FRANCE, GfA / GERMANY, BFT / ITALY. Samozrejmosťou v súčasnej dobe je ovládanie brán a dverí pomocou smartphonu / smartCONNECTED, WiControl, TaHoma Somfy, Systém AirKey /. Povrchová úprava oplotení - plotov systému DUPLEX = 10 ročná antikorózna záruka.

EXTENDED CARE

extended-care

EXTENDED CARE


Záruka EXTENDED CARE umožňuje predĺženie štandardnej záruky na 5 rokov pre kompletnú produkt: automatická segmentová vráta, továrni spojená s pohonom METRO. Ide o prelomové riešenie na trhu, ktoré zabezpečuje záruku pre kompletnú produkt, ktorým sú automatické garážové vráta.

Podmienky predĺženia záruky

Účasť v programe predĺženej záruky sa spája s nutnosťou vykonávaní platených technických prehliadok, ktoré realizuje montážnik. Prehliadky musia byť vykonané pred vypršaním 12. a 36. mesiaca. Vďaka tomu zaručujú pravidelné prehliadky dlhodobý a bezporuchovú prevádzku zariadenia. Obchodný partner je povinný registrovať prehliadku / prehliadky v informatickom systéme výrobcu.

Výhody pre používateľa zariadenia:
  • 5 ročná záruka výrobcu, firmy WIŚNIOWSKI
  • záruka na kompletné produkt, ktorým sú AUTOMATICKÁ vráta
  • profesionálna starostlivosť obchodného partnera
  • zvýšenie bezpečnosti prevádzky zariadenia
  • pravidelná kontrola zariadení (požadujú sa 2 technické prehliadky)
  • ekonomika prevádzky
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube