Rýchlobežné brány | Ditec

Rýchlobežné brány | Ditec


Ditec Slovakia : je spoľahlivá a neustále sa rozvíjajúca sa firma zaoberajúca sa bránovou technikou a systémami a ponúka kvalitné riešenia vstupov pre súkromné a polyfunkčné domy a priemyselné parky.. Na trhu s bránovou technikou pôsobí od roku 1989 – v oblasti montáže rôznych automatických garážových brán, automatických pohonov : posuvných a krídlových brán či dverí, automatických sklenených dverí, priemyselných brán, automatických zábran a závor a interkomových systémov – získala značné skúsenosti a postavenie na domácom trhu ako i celej EU.


Každý rok v sídle našej spoločnosti organizujeme niekoľko odborných školiacich kurzov, čo výrazne napomáha našej národnej sieti špecializovaných predajcov k efektívnejšej a kvalitnejšej inštalácii a predaju produktov. V posledných rokoch sa nám podarilo vybudovať sieť špecializovaných obchodov a zastúpení DITEC v každom kraji, aby sme mohli zabezpečiť kvalitu služieb DITEC po celej krajine. Tieto centrá disponujú s vlastným skladom, výstavnou miestnosťou a 24-hodinovým servisom pre našich nových aj budúcich zákazníkov. Vďaka tejto komplexnej službe dokážeme zabezpečiť ten najspoľahlivejší servis a služby najvyššej kvality na trhu s automatickými posuvnými a krídlovými dverami, automatickými závorami, automatickými pohonmi pre posuvné brány, s priemyselnými rýchlobežnými bránami a priemyselnými sekčnými bránami pre našich zákazníkov a partnerov. Naše výrobky a služby majú vysoké hodnotenia a recenzie. Kvalitná technológia značky Ditec sa už dlho používa v továrňach, priemyselných parkoch, montážnych halách, verejných inštitúciách, bankách a v neposlednom rade v súkromnej sfére. Za našim úspechom stoja predovšetkým vysoko kvalitné výrobky, sklady, výroba a servis, ktoré zaisťujú nepretržitú dodávku materiálov a služieb. Kvalifikovaný medzinárodný tím Vám ponúka svoje služby od plánovania až po úplnú realizáciu, od začiatku projektu až po konečné vyúčtovanie a dokončovacie práce.
Veríme, že v oblasti automatických pohonov posuvných a krídlových brán, garážových brán, automatických závor, automatických posuvných dverí, rýchlobežných brán a sekčných brán, dokážeme s veľkým úsilím a obrovskou podporou uspokojiť a udržať krok so zvýšenými potrebami našich partnerov a zákazníkov. V nadväznosti na vývoj medzinárodného stavebného a realitného trhu, môžeme byť konfrontovaní s tým, že v záujme zachovania svojej konkurencieschopnosti používajú účastníci v stavebnom priemysle v oblasti výstavby a realizácii projektov čoraz viac kvalitných automatizovaných bránových systémov a prislúchajúce služby inštalácie a servisu na stále vyššej úrovni. S cieľom rozvíjať osobné vzťahy, rozvíjať firemné procesy, zvyšovať naše investície a technický rozvoj našej spoločnosti spolupracujeme na vytvorení takej prednosti, ktorá zaručuje úspech Vami realizovaných projektov.

Rolovacie rýchlobežné brány Ditec | POPRAD

Rolovacie rýchlobežné brány


RÝCHLOBEŽNÉ ROLOVACIE BRÁNY Flexibilné priemyselné rýchlobežné brány DITEC pracujú rádovo rýchlejšie ako sekčné brány, čím zabraňujú vnikaniu prachu a iných nečistôt a prestupu chladu, tepla, prachu a hluku. Preto ich nájdete na miestach, ako sú sklady potravín, výrobné a chemické závody alebo distribučné sklady a logistické centrá. Spoločnými znakmi dverí sú spoľahlivá prevádzka, rôzne možnosti ovládania pomocou rôznych senzorov, vyspelé bezpečnostné riešenia a estetický vzhľad. Dajú sa objednať v niekoľkých prevedeniach podľa potrieb zákazníka. Ľahko sa inštalujú a nastavujú. Štandardne sú vyrobené s inšpekčným oknom , ale aj celá plachta môže byť priehľadná. K prevádzke je k dispozícii široká škála ďalšieho príslušenstva.

Garážové brány, oplotenia - ploty, dvere, okná WIŚNIOWSKI POPRAD | expozícia 30

 • OPTIMALIZOVANÉ PRACOVNÉ PROCESY | Plne pružná plachta umožňuje rýchle otváranie a zatváranie dverí bez výstuh. S motorom INVERTER rýchlosť je možné nastaviť podľa potreby a môže dosiahnuť až 3 m / s. Samoopraviteľná vlastnosť plachty minimalizuje prestoje v prípade kolízie.
 • ŠETRENIE ENERGIE | Vďaka vysokej pracovnej rýchlosti nezostáva brána otvorená dlhšie, ako je potrebné. Prevádzka brány je navyše energeticky efektívna.
 • TESNENIE A ODPOR PROTI VETRU | Plachta je zabezpečená zipsom v bočnej vodiacej lište, čím je zaistené výrazné utesnenie. Tým sa minimalizuje unikanie vzduchu a prachu cez danú oblasť. V prípade brán vybavených motorom INVERTER, prebieha zatváranie postupne, takže bránu je možné zavrieť aj v prípade silného nárazového vetra.
 • TICHÁ PREVÁDZKA | Vďaka špeciálnym vodiacim lištám a technike zaistenia pomocou zipsu je prevádzka brány je bezhlučná. S rýchlosťou otvárania až 3,0 m / s, navrhnuté pre 1000 cyklov otvárania za deň.
 • OCHRANA MAJETKU A OSÔB | Unikátny bezpečnostný systém pre samokontrolu (SLE) a fotobunky detekujú všetky prekážky a v prípade potreby bránu znovu otvoria. Samotná plachta je takisto bezpečná, pretože je navrhnutá s mäkkým spodným okrajom a bez výstuh.
 • NÚDZOVÉ OTVORENIE | V prípade núdze potiahnutím červenej páky uvoľníte protizávažia a otvoríte bránu.
 • TALIANSKY DIZAJN | Aerodynamický dizajn. Vďaka veľkým oknám je možné zabezpečiť takmer úplnú priehľadnosť. Na požiadanie je možná potlač plachty jedinečným dizajnom.
 • NENÁROČNÁ ÚDRŽBA | Rýchlonavíjacia brána Ditec Sector Reset je nenáročná na údržbu aj kvôli málo pohyblivým častiam a jedinečnému vedeniu plachty. V dôsledku samoopraviteľnej vlastnosti plachty a konštrukcie bez výstuh sú náklady na obnovu nízke. Protizávažia znižujú zaťaženie motora, čo má za následok dlhšiu životnosť a menšiu údržbu.
 • ŠETRÍ PRIESTOR | Úzke stĺpy brány Ditec Sector Reset znižujú priestorové nároky, takže sú ideálne pre inštaláciu aj v stiesnených priestoroch. Samonosné stĺpy a zabudovaný motor umožňujú tiež inštaláciu v úzkych uličkách.

Garážové brány, oplotenia - ploty, dvere, okná WIŚNIOWSKI POPRAD | expozícia 30

Skladacie rýchlobežné brány


Flexibilné priemyselné rýchlobežné brány DITEC pracujú rádovo rýchlejšie ako sekčné brány, čím zabraňujú vnikaniu prachu a iných nečistôt a prestupu chladu, tepla, prachu a hluku. Sú určené pre sklady potravín, výrobné a chemické závody alebo distribučné sklady a logistické centrá. Spoločnými znakmi dverí sú spoľahlivá prevádzka, rôzne možnosti ovládania pomocou rôznych senzorov, moderné bezpečnostné riešenia a estetický vzhľad. Dajú sa objednať v niekoľkých prevedeniach podľa potrieb zákazníka. Ľahko sa inštalujú a nastavujú. Štandardne sú vyrobené s inšpekčným oknom , ale aj celá plachta môže byť priehľadná. K prevádzke je k dispozícii široká škála ďalšieho príslušenstva. Odporúča sa pre veľké vstupy Traffic (max. 11 metrov) Po otvorení je panel sploštený remienkami, aby sa profily nezmačkali, čo zaručuje dlhodobú estetiku a spoľahlivosť. Dobrá tepelná a zvuková izolácia a vodorovné výstužné profily v paneli zvyšujú pevnosť a odolnosť dverí proti vetru. Dôležitou technickou vlastnosťou je, že po namontovaní dverí vchod nestráca svoje rozmery. TRAFFIC je možné pripojiť aj k ľubovoľnému diaľkovému ovládaniu: indukčnej slučke, radaru alebo infračervenému senzoru, rádiovému diaľkovému ovládaniu, ovládaniu tlačidlom alebo ťahovým spínačom.

Garážové brány, oplotenia - ploty, dvere, okná WIŚNIOWSKI POPRAD | expozícia 30

PVC závesy


Pružné závesy STRIP PVC Transparentné a flexibilné. Je to symbol jednoduchosti, efektívnosti, nízkych nákladov a všestrannosti, ako aj úspory energie. Pásky odrážajú teplo a zvuk, dajú sa objednať v rôznych šírkach a hrúbkach a dajú sa rôznymi spôsobmi prekrývať. Môže byť vytiahnutý, ak sa v otvore často pohybujú väčšie predmety alebo ak je potrebné nechať otvorený permanentne v závislosti na počasí. Rýchla inštalácia a vysoký stupeň funkčnosti PVC pásky tej istej veľkosti pripevnené k špeciálnemu systému koľajníc. Toto umožňuje otvorenie pásov, čím sa zabráni ich poškodeniu počas prechodu. Rôzne riešenia rozloženia pásky vám umožňujú splniť všetky Vaše potreby a nároky na prevádzku. Veľkosti PVC závesov: šírka 200 mm hrúbka 2 mm šírka 300 mm hrúbka 3 mm šírka 400 mm hrúbka 4 mm Štandardné alebo chladiaranské prevedenie.


Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube
Legrand
Servis
Rekonštrukcia
garáže
Spolupracujeme