G A B I Ó N Y | P L O T Y | POPRAD

Gabióny | Gabiónové ploty POPRAD


Úžasný designovo – bezpečnostný prvok vášho domova. V prípade kombinácie s reprezentatívnymi plotmi z modelovej rady napr. HOME INCLUSIVE, MODERN, posuvnej samonosnej brány, dvojkrídlovej brány – podľa situácie na pozemku, bráničky, či MultiBoOXu, garážovej brány – brán a či vstupných dverí dosiahneme priam noblesné, moderné, funkčne vysoko spoľahlivé zabezpečenie pozemku bezúdržbovým plotom s 10 ročnou antikoróznou zárukou vďaka povrchovej ochrane systému DUPLEX.

F o t o g a l é r i a :


 
Gabióny - gabiónové ploty WIŚNIOWSKI POPRAD
Gabióny - gabiónové ploty WIŚNIOWSKI POPRAD
Gabióny - gabiónové ploty WIŚNIOWSKI POPRAD
Gabióny - gabiónové ploty WIŚNIOWSKI POPRAD
Gabióny - gabiónové ploty WIŚNIOWSKI POPRAD
Gabióny - gabiónové ploty WIŚNIOWSKI POPRAD
Gabióny - gabiónové ploty WIŚNIOWSKI POPRAD

3D | farby


Veľkú úlohu v kolekcii Home Inclusive hrá farba. Značka WIŚNIOWSKI vytvorila škálu 16 nových štrukturálnych farieb s metalickými časticami, ktoré vytvárajú metalické efekty 3D a dodávajú povrchovej úprave patričnú hĺbku. Ide o špeciálny farby v hodvábne matných odtieňoch s jemnou štruktúrou sandgrain. V novej farebnej škále sú tiež odvážne odtiene, s ktorých pomocou chceme ukázať, že aj s nimi možno vytvárať prekrásne kombinácie, ktoré môžu dokonale ladiť s budovou.

Gabióny | Gabiónové ploty : systém so stĺpmi STM


Gabiónový plot – gabión tvoria panelové moduly VEGA 2D alebo VEGA 2D SUPER. Panely sú montované medzi gabiónové stĺpy STM o rozmere 50x100x2mm alebo50x120x4mm. Panely spoločne s gabiónovými stĺpmi vytvárajú konštrukciu pre vyplnenie kameňmi alebo inou výplňou podľa predstáv klienta. Gabiónové stĺpy majú plastovú záslepku a plastové uchyty + nastelovacie nitovacie maticedostupné vo farbách : RAL : 6005 – zelená, RAL : 7016 anthracit, RAL : 9005 čierna. Priebežné gabiónové stĺpy sú vybavené plastovými úchytmi a nastrelenými maticami k roznitovaniu. Panely sú uchycované k stlpikom pomocou príslušenstva. Povinnou výbavou gabiónu sú profili tvaru C zabezpečujúce deformáciu panelov. Antikorózna ochrana : žiarivý zinok + polyesterový povlak.

Gabióny | Gabiónové ploty : systém so stĺpmi PRAKTIK


Gabiónový plot – gabión PRAKTIK : Plotový systém 2D PRAKTIK o šírke 2500mm, tvorí samonosná oceľová konštrukcia. Skladá sa z dvoch samostatných bodovo zváraných sietí 2D s okom 5x20cm a z dvoch oceľových pozinkovaných stĺpikov. Povrchová úprava zinok, prípadne RAL farba antracit, alebo zelená. Výhodou celého gabionového systému 2D PRAKTIK je jeho variabilná výška od 43 do 203cm a tiež jeho konštantná hrúbka 19cm. Veľkou výhodou je jeho jednoduchá stavebnicová montáž na stĺpiky, ktoré sa betónujú do vopred pripravených dier. Do zabetónovaných stĺpov sa následne zavesia samostatné zvárané siete. Stĺpy sú konštrukčne navrhnuté tak, že zvárané siete nie je potrebné k nim dodatočne upevňovať (skrutkovať ). Siete plotu 2D PRAKTIK sú medzi sebou pospájané dištančnými háčikmi, ktoré zabraňujú roztiahnutiu konštrukcie pri plnení kameňom. Každý samostatný plotový diel má šírku 2500mm a ucelený hotový plot s Vami požadovanou dĺžkou vytvoríte spôsobom, že jednotlivé plotové diely pospájate stĺpikmi k sebe. Posledný plotový diel si môžete skrátiť pomocou pákových klieští na požadovanú dĺžku. Stĺpy sú navrhnuté tak, aby nepôsobili rušivo na celkový dojem oplotenia. Naše dlhoročné skúsenosti sme uplatnili pri odstránení problematických miest v oploteniach, ako sú rohy, prechod oplotenia na brány a bránky, ukončenie plotov.

Gabióny | Gabiónové ploty : systém so stĺpmi PREMIUM


Gabiónový plot – gabión PREMIUM : Gabionový plot Premium je vyrábaný na mieru presne podľa Vašich predstáv (vy si volíte jeho tvar, výšku, hrúbku, dĺžku, farbu, výplň…). Certifikovaná zinková povrchová ochrana pred koróziou – schválená TSUS (Technický a Skúšobný Ústav Stavebný). Životnosť minimálne 50 rokov. Variabilita tvaru gabiónového plotu. Možnosť kombinácie gabionového stĺpika s nízkym múrikom, hliníkom, ako aj kombinácia gabionu s drevom, či modulovou výplňou. Výborná protihluková zábrana vhodná k domom pri hlavných cestách, čo prispieva k zvýšeniu súkromia a komfortu bývania. Obojstranný plot, ktorý nie je nýchylný na usádzanie nečistôt, nevyžaduje žiadnu údržbu a aj po rokoch je stále ako nový. Množstvo variácií s možnosťami vytvárania rôznych typov netradičných exteriérových stien, záhradných zákutí, múrikov, záhonov alebo oplotení. Plotom PREMIUM dosiahneme ucelený tvar gabiónového plotu bez viditeľných stĺpikov. Možnosť zakomponovania elektromeru a plynomeru priamo do oplotenia. Nadčasový a prírodný vzhľad gabionov: najnovšie trendy z oblasti záhradných plotov začali určovať práve gabiony. Výplň oplotenia je možná rôznym, bežne dostupným typom kameňa. Gabionový plot Premium spĺňa funkciu plota aj keď ho hneď nenaplníte kameňom. Nenáročná montáž, realizácia sa prevádza suchým procesom, je teda možná celoročne. Montáž plotového systému PREMIUM je veľmi jednoduchá. Jedná sa o stavebnicový systém za použitia spojovacieho materiálu, ktorý je súčasťou oplotenia. Postačia Vám aj základné stavebné vedomosti. Recyklovateľnosť a ekologickosť. Gabion nenarušuje ekosystém okolia, vďaka čomu sa využíva v oblastiach so zvýšenou ochranou prírody (CHKO a Národné parky). Možná demontáž – v prípade záujmu je možné gabionový plot rozobrať, premiestniť a znovu zmontovať. Povrchová úprava 100% žiarový zinok, prípadne na objednávku Zinok + Prášková farba (ANTRACIT) alebo akýkoľvek odtieň zo vzorkovníka RAL.

V I D E O :


 

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube
Legrand
Servis
Rekonštrukcia
garáže
Spolupracujeme