OPLOTENIA – PLOTY WIŚNIOWSKI

Vítame vo svete oplotení – plotov


Oplotenie – plot fy WIŚNIOWSKI vyznačí váš priestor. Zaistí vašu bezpečnosť a stane sa strážcom domáceho zátišia. Na základe preferencií a požiadaviek našich zákazníkov sme vytvorili desiatky vzorov, ktoré sa ľahko prispôsobí tradičné i moderné zástavbe. Komfortné riešenie vstupných brán a bránok zaisťuje kontrolu prístupu na váš pozemok. Otvorte sa na prestížne, funkčné a trvanlivé systémy oplotení pozemkov WIŚNIOWSKI.

ploty wisniowski

Premyslený systém – FUNKČNÉ SYSTÉMOVÉ RIEŠENIE


Oplotenie – plot WIŚNIOWSKI sa hodí na každý pozemok. Sú to systémové riešenia brán, bránok a stĺpikov a mnohých iných uľahčenie, ktoré je možné zostaviť a ideálne prispôsobiť pre každý typ pozemku. Perfektne vybrané komponenty zaručujú jednoduchú a rýchlu montáž, a predovšetkým spojitosť línií a celého projektu. Oplotenie – plot WIŚNIOWSKI zaisťuje nielen funkčnosť ale i bezpečnosť. Rozsiahle možnosti dostupných vzorov a zaisťovacích prvkov spôsobujú, že nimi vybavený pozemok získava výnimočný charakter.

ploty wisniowski

BEZPEČNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ


Určujúcim prvkom funkčného a spoľahlivého prístupu na pozemok je správne vybraná vstupná brána. V závislosti od podmienok pozemku si môžete vybrať tradičné dvojkrídlové brana alebo komfortnejšie – posuvná samonosná brána. Ich samonosná konštrukcia zaisťuje plynulý prevádzku v každých podmienkach. Je to synoným spoľahlivosti. Pre bezpečnosť a pohodlie užívateľov je pohon týchto brán ukrytý v stĺpiku integrovanom s konštrukciou. Toto unikátne riešenie poskytuje možnosť prístupu k riadiacemu mechanizmu výhradne používateľom, ktorí majú kľúč. Stĺpik tiež chráni mechanizmus pred atmosférickými vplyvmi.

Automatická brana majú signalizačné svetlo a záťažový vypínač, môžu byť navyše vybavená fotobunkami a ochrannou lištou. Automatická brana sú zariadenia, preto brana WIŚNIOWSKI spĺňajú prísne požiadavky noriem v oblasti bezpečnosti, potvrdzuje to značka CE, ktorá je na nich umiestnená.

TRVANLIVOSŤ A TECHNOLÓGIE


ploty wisniowski ploty wisniowski ploty wisniowski

Oceľ je veľmi trvanlivá surovina, v stavebníctve tvorí jeden zo základných konštrukčných materiálov. Využívame fyzikálne, mechanické a technologické vlastnosti výhradne vysoko kvalitnej ocele. Preto získavame komponenty oplotenia s veľkou stabilitou a odolnosťou.

Len dobre zabezpečené oplotenie poskytne dlhoročný pokoj. Je to rozumná voľba bez nutnosti pravidelnej obnovy povrchu. Oplotenie – plot WIŚNIOWSKI vyrábame z najtrvanlivejšieho materiálu – ocele a zabezpečujeme proti korózii najlepšou metódou na trhu, metódou žiarového pozinkovania, ktorá je ešte posilnená lakovaným povlakom práškovými farbami. Pretože pozinkovanie a maľovanie v systéme DUPLEX prebieha na výrobnej linke, ktorá bola vytvorená špeciálne pre potreby oplotenie – plot WIŚNIOWSKI, kontrolujeme proces pri každom kroku a zabezpečujeme najvyššiu dosiahnuteľnú kvalitu. Potvrdzujeme túto skutočnosť desaťročnou zárukou proti korózii na oceľové prvky oplotenia. Výrobu systémov oplotenia WIŚNIOWSKI máme založenú na najlepších materiáloch a moderných výrobných linkách, vďaka čomu získavame rovnakosť a vysokú kvalitu výrobkov. Pre projektovanie používame metódu hotových prvkov MES, takže môžeme zistiť fungovanie výrobku pri rôznych podmienkach jeho užívaní. Presnosť výroby komponentov zabezpečuje používanie automatických laserov, ohýbačiek a perfektné ručné práce na výrobnej linke. Pretože mnoho prvkov je spájaných tradičnými metódami, dbáme na najvyššiu kvalitu spojov novátorskými zváracími technikami. Pre nás je výroba oplotenie umenie.

ploty wisniowski

AKÉ BUDE VAŠE OPLOTENIE? PRIELOM V NAVRHOVANÍ OPLOTENIA


Dobre premyslené a profesionálne navrhnuté oplotenie – plot je podmienka pre komfortné užívanie. Preto je dôležité funkčné naplánovanie všetkých použitých prvkov: vstupných brán, bránok, segmentov alebo i len poštovej schránky.

Vytvorenie optimálneho riešenia uľahčuje náš prelomový softvér AW Expert fy WIŚNIOWSKI, unikátne aplikácie pre navrhovanie oplotenia – plotu. Tento nástroj v rukách obchodníka poskytuje možnosť vytvoriť projekt spoločne s rozpočtom v priebehu niekoľkých minút. AW Expert upraví projekt oplotenie ako pre veľké tak i pre malé pozemky bez ohľadu na tvar terénu. Vďaka tomu pri návrhu nového oplotenia – plotu alebo pri plánovaní opravy starého, je možné už na začiatku vidieť a upravovať línie oplotenia – plotu, zvoliť verziu osadenia segmentov, rozhodnúť o umiestnení brán a bránok a dokonca i poštových schránok. Vypracovaný projekt je súčasne aj rozpočtom, môže tiež tvoriť prílohu k žiadosti na príslušný úrad. Možnosť vytlačenia projektu v podobe správy, či zaslaním v elektronickej forme do značnej miery uľahčuje neskoršie objednávku, tak i realizáciu k maximálnej spokojnosti klienta.

Ďalšie návrhySledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube
Legrand
Servis
Rekonštrukcia
garáže
Spolupracujeme