INTELIGENTNÁ TECHNOLÓGIA

inteligentne-technologie

smartCONNECTED – inteligentné brány a dvere WIŚNIOWSKI


SmartCONNECTED predstavuje možnosť ovládania brán a dverí s elektrickým zámkom z akéhokoľvek miesta na svete. To všetko pomocou mobilnej aplikácie Connexoon Acess marki Somfy, ktorá funguje na základe modernej technológie io-home control.

Vďaka smartCONNECTED už nie je vstup do domu podmienený zväzkom kľúčov. Rodičia môžu vpustiť dieťa domov, bez toho aby opustili kanceláriu, alebo za niekoľko sekúnd skontrolovať na svojom smartfóne, či je vstupná brána zatvorená. Inteligentný dom navyše dokáže myslieť za svojých obyvateľov čo sa týka prevedenia základných úkonov, ako je spustenie alarmu alebo tiež – vďaka funkcii geolokalizácia – otvorenie brány chvíľu pred príchodom k nehnuteľnosti.

Viac
inteligentne-technologie

Ovládajte prístup s WiControl


WiControl umožňuje riadiť všetky brány značky WIŚNIOWSKI a dvere zo série CREO s motorom z ľubovoľného miesta na svete. Ovládač RI-Co, na ktorom je systém založený, využíva sieť micro wifi, cez ktorú sa jednoducho spája s domácim wifi routerom. Nepotrebujeme žiadne ďalšie prístroje, aby sme získali plnú kontrolu.

Ovládač je k dispozícii v základnej verzii a dvoch rozšírených verziách. V základnej umožní otvoriť alebo zatvoriť brány alebo dvere. V rozšírených má navyše možnosť kontrolovať ich stav.

Viac
inteligentne-technologie

TaHoma v tvojom rytme


Inteligentný dom nevyžaduje stále zásahy do systému riadenia, stará sa o ochranu obyvaťeľov sám. Takéto pohodlie poskytuje automatika TaHoma Somfy. Vďaka systému TaHoma môžeme prispôsobiť všetky zariadenia v dome rytme nášho života. Vrátane brán a dverí, ktoré je možné naprogramovať tak, aby sa samy otvárali alebo zatvárali v určenú dennú hodinu.

S pomocou telefónu získame tiež stály dohľad a v prípade potreby prevezmeme kontrolu nad automatikou mimo nastaveného harmonogramu

Viac
inteligentne-technologie

Pružná kontrola s AirKey


Systém AirKey umožňuje riadiť prístup do miestností cez internet. Vďaka modulu online môžeme nastaviť – komu, kedy a na ako dlho poskytneme prístupové oprávnenia. V prípade potreby tiež môžeme rýchlo zrušiť alebo skontrolovať históriu vstupov jednotlivých užívateľov.

AirKey funguje vo všetkých populárnych internetových prehliadačoch, ale tiež na telefónoch so systémom Android. Mobilná aplikácia spôsobuje, že kľúč do systému máme vždy pri sebe. S jeho pomocou naprogramujeme tiež iné identifikačné prostriedky, ako sú karty alebo prívesky.

Viac
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube
Legrand
Servis
Rekonštrukcia
garáže
Spolupracujeme