Garážové brány – RenoSystem

reno 

RenoSystem – MODERNIZÁCIA BEZ PREKÁŽOK


RenoSystem WIŚNIOWSKI je odpoveďou na potreby stavebníctva zaoberajúceho sa rekonštrukciami. Vďaka nemu už nedostatok montážneho priestoru okolo garážového otvoru nepredstavuje žiadne obmedzenie. RenoSystem je určený pre segmentové garážové brány UniPro.
Konštrukcia je vytvorená zo špeciálne navrhnutých zárubní upravených pre montáž do otvorov bez prekladu alebo priestoru po stranách alebo s nepravidelným povrchom múrov. Súčasťou konštrukcie je systém krytov vyrábaných vo farbe plášťa garážových brán, ktoré zaručujú estetický vzhľad brány bez nutnosti nahadzovaní omietky. RenoSystem rieši mnoho potenciálnych situácií vznikajúcich v prípade výmeny garážových brán za predpokladu, že v objekte bola predtým brány s inými požiadavkami na zástavbu, napr. Sklápacie alebo krídlové vráta. Konštrukcia sa montuje priamo na existujúce plochy systémom uholníkov, ktoré spoločne s krytmi plní funkciu náhrady za chýbajúce časti múru.

RenoSystem WIŚNIOWSKI - VARIANTY MONTÁŽE


Systém ponúkame v troch variantách upravených pre rôzne montážne podmienky. Je možné tiež nastavenie, ktoré sa často hodia počas rekonštrukcie. RenoSystem využíva možnosť použiť systém zakrivenia pružín na konci horizontálnych vodiacich líšt. Vďaka tomu sa darí maximálne využiť prierez modernizovaného otvoru. V prípade úplne chýbajúceho prekladu a priestoru po stranách sa môže prierez vjazdu - vo verzii automatických brán - znížiť maximálne o 150 mm a zúžiť o 240 mm.

MONTÁŽ DO OTVORU S MRIEŽKOU PRED OTVOROM
MONTÁŽ DO OTVORU S MRIEŽKOU PRED OTVOROM
MONTÁŽ DO OTVORU S MRIEŽKOU V OTVORU
MONTÁŽ DO OTVORU S MRIEŽKOU V OTVORU
MONTÁŽ ZA OTVOROM S MRIEŽKOU ZA OTVOROM
MONTÁŽ ZA OTVOROM S MRIEŽKOU ZA OTVOROM
reno 

UniPro Nano80


Konštrukcia garážovej brány UniPro Nano80 je prispôsobená pre podmienky zástavby tam, kde nízky preklad znemožňuje montáž automatických garážových brán. Vďaka špeciálne profilovaným vodiacim lištám môžu byť automatické brány UniPro Nano80 používaná dokonca aj s prekladom vysokým 80 mm, a zvýšiť tak pohodlie užívateľov garáže. UniPro Nano80 sú automatické garážové brány k dispozícii v typových rozmeroch. Rôznorodý dizajn, a tiež obrovský výber farieb umožní prispôsobiť vráta do tradičnej i modernej zástavby. reno
reno 

KONŠTRUKCIA PRE MONTÁŽ Segmentových garážových brán


Je to riešenie umožňujúce namontovať garážové brány v prípade, keď otvor nespĺňa montážne požiadavky výrobku tj. V prípade chýbajúceho priestoru po stranách au preklade. Konštrukcia je možné nakonfigurovať ľubovoľne podľa toho, ktorý priestor chýba.
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube
Legrand
Servis
Rekonštrukcia
garáže
Spolupracujeme