OKNÁ A DVERE

wisniowski don carlo

HLINÍKOVÉ VONKAJŠIE A INTERIÉROVÉ DVERE


Vonkajšie a vnútorné hliníkové dvere WIŚNIOWSKI sú ideálne riešenie pre tých, pre ktorých je dôležitá originalita a neobmedzené možnosti výberu riešenia. Mnoho variantov tvaru, rozmerov, farieb, zasklenie, kovania a vybavenie umožňujú prispôsobiť dvere do každého objektu. Ideálne do hotelov, apartmánov, verejných budov a pre viacgeneračné domy.

Viac
wisniowski don carlo

VONKAJŠIE A VNÚTORNÉ OCEĽOVÉ PROFILOVÉ DVERE


Oceľové profilové dvere sa skvele hodi ako uzavretie schodíšť vo viacgeneračných domoch a verejných budovách. Môžu byť používané ako interiérové ​​alebo vonkajšie dvere, vo verzii so zasklením alebo plné, otváravé von alebo dovnútra, s postranným okienkom alebo horným okienkom. Skvele sa osvedčujú do prepážok v kancelárskych budovách a investičných objektoch.

Viac
wisniowski don carlo

OCEĽOVÉ PLÁŠŤOVÉ DVERE VONKAJŠIE A INTERIÉROVÉ


Oceľové plášťové dvere vonkajšie a interiérové. Univerzálne, praktické a prispôsobené pre každý objekt. Umožňujú naplánovať funkčný komunikačný ťah v budove. Vyrobené ako jedno alebo dvojkrídlové sú určené pre uzavretie obchodných, priemyselných priestorov všetkého druhu, a tiež pre výstavbu bytov a verejných priestorov.

Viac
wisniowski don carlo

CELOSKLENENÉ DVERE


Funkčná dekorácia každého interiéru. Rôzne varianty prevedenia a široký sortiment začisťovacích prvkov poskytujú nespočetné možnosti vytvárania podoby a prispôsobenia vzhľadu objektu. Celosklenené dvere môžu byť tiež zakomponované do deliacich priečok.

Viac

HLINÍKOVÉ OKNÁ


Hliníkové okná sú ideálne riešenie všade tam, kde sa počíta trvanlivosť a užívateľské pohodlie. Nachádzajú použitie v kancelárskych budovách, budovách pre verejné účely, obchod a služby, vo výstavných halách, hoteloch, obytných stavbách, športových a rekreačných objektoch, bankách alebo výrobných priestoroch. Možnosť prevedenia s využitím tradičného vonkajšieho alebo skrytého kovania – Roto Designo. Pevné alebo otváracie okná. Krídlo môže byť vyplnené lepeným jednokomorovým alebo dvojkomorovým sklom.

Viac

OCEĽOVÉ OKNÁ


Oceľové profilové okná, vonkajšie aj interiérové sú ideálne riešenie pre investičné stavebníctvo. Rôznorodosť systémov a s možnosťami použitia umožňujú vybrať vhodné riešenie pre všetky individuálne potreby. Špeciálny systém veľmi tenkých profilov Jansen Janisol Arte umožní vyhovieť náročným potrebám pri rekonštrukciách alebo post industriálnych objektov. Oceľové okná v systéme Jansen Janisol zaručujú vzhľad prispôsobený stavebníctvu starého typu so súčasným zachovaním lepších parametrov tepelnej izolácie.

Viac
protipoziarne

OCEĽOVÉ PROTIPOŽIARNE VÝROBKY


Oceľové protipožiarne výrobky sa osvedčujú ako vo verejnom stavebníctve tak aj v individuálnom. Oceľové protipožiarne dvere a prepážky WIŚNIOWSKI sú vyrábané na individuálnu objednávku a môžu byť prispôsobené pre rôzne výšky a šírky v technicky schválených projektoch. Oceľové protipožiarne dvere a prepážky sú ponúkané v dvoch triedach ohňovzdornosti: EI 30 a EI 60 a tesnosti proti dymu Sa a Sm. Oceľové protipožiarne výrobky spĺňajú svoje zadanie ako v interiéri, tak aj z vonkajšej strany budov, určené pre uzatvorenie priestorov ako sú kotolne, zázemie, schodisko plniace súčasne funkciu únikovej cesty v továrňach, kanceláriách, školách, kinách, nemocniciach a v podzemných komunikačných ťahoch, napr. parkovisko.

Viac
protipoziarne

PROTIPOŽIARNE HLINÍKOVÉ DVERE A OKNÁ


Hliníkové protipožiarne dvere a okná fy WIŚNIOWSKI je možné používať v individuálnom stavebníctve aj v objektoch na verejné účely. Hliníkové protipožiarne dvere a prepážky sú ponúkané v triedach ohňovzdornosti: EI 30 a EI 60 a tesnosti proti dymu Sa a Sm. Hliníkové protipožiarne dvere a okná môžu byť vyrobené ako interiérové ​​alebo vonkajšie. Je tiež možné vyrobiť protipožiarne fasádu.

Viac
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube
Legrand
Servis
Rekonštrukcia
garáže
Spolupracujeme