PLOTY | POPRAD

Vítame Vás vo svete plotov a oplotení | PLOTY | Wiśniowski POPRAD


Plot fy WIŚNIOWSKI vyznačí váš priestor. Zaistí vašu bezpečnosť a stane sa strážcom domáceho zátišia. Na základe preferencií a požiadaviek našich zákazníkov sme vytvorili desiatky vzorov, ktoré sa ľahko prispôsobí tradičné i moderné zástavbe. Komfortné riešenie vstupných brán a bráničiek zaisťuje kontrolu prístupu na váš pozemok. Pripravte sa na prestížne, funkčné a trvanlivé systémy plotov a oplotení pozemkov.
ploty wisniowski

Premyslený systém – FUNKČNÉ SYSTÉMOVÉ RIEŠENIE


Plot WIŚNIOWSKI sa hodí na každý pozemok. Sú to systémové riešenia brán, bránok a stĺpikov a mnohých iných uľahčenie, ktoré je možné zostaviť a ideálne prispôsobiť pre každý typ pozemku. Perfektne vybrané komponenty zaručujú jednoduchú a rýchlu montáž, a predovšetkým spojitosť línií a celého projektu. Oplotenie – plot WIŚNIOWSKI zaisťuje nielen funkčnosť ale i bezpečnosť. Rozsiahle možnosti dostupných vzorov a zaisťovacích prvkov spôsobujú, že nimi vybavený pozemok získava výnimočný charakter.
ploty wisniowski

BEZPEČNOSŤ A SPOĽAHLIVOSŤ


Určujúcim prvkom funkčného a spoľahlivého prístupu na pozemok je správne vybraná vstupná brána. V závislosti od podmienok pozemku si môžete vybrať tradičné dvojkrídlové brana alebo komfortnejšie – posuvná samonosná brána. Ich samonosná konštrukcia zaisťuje plynulý prevádzku v každých podmienkach. Je to synoným spoľahlivosti. Pre bezpečnosť a pohodlie užívateľov je pohon týchto brán ukrytý v stĺpiku integrovanom s konštrukciou. Toto unikátne riešenie poskytuje možnosť prístupu k riadiacemu mechanizmu výhradne používateľom, ktorí majú kľúč. Stĺpik tiež chráni mechanizmus pred atmosférickými vplyvmi. Automatická brana majú signalizačné svetlo a záťažový vypínač, môžu byť navyše vybavená fotobunkami a ochrannou lištou. Automatická brana sú zariadenia, preto brány WIŚNIOWSKI spĺňajú prísne požiadavky noriem v oblasti bezpečnosti, potvrdzuje to značka CE, ktorá je na nich umiestnená.

TRVANLIVOSŤ A TECHNOLÓGIE


Oceľ je veľmi trvanlivá surovina, v stavebníctve tvorí jeden zo základných konštrukčných materiálov. Využívame fyzikálne, mechanické a technologické vlastnosti výhradne vysoko kvalitnej ocele. Preto získavame komponenty oplotenia s veľkou stabilitou a odolnosťou. Len dobre zabezpečené oplotenie poskytne dlhoročný pokoj. Je to rozumná voľba bez nutnosti pravidelnej obnovy povrchu. Oplotenie – plot WIŚNIOWSKI vyrábame z najtrvanlivejšieho materiálu – ocele a zabezpečujeme proti korózii najlepšou metódou na trhu, metódou žiarového pozinkovania, ktorá je ešte posilnená lakovaným povlakom práškovými farbami. Pretože pozinkovanie a maľovanie v systéme DUPLEX prebieha na výrobnej linke, ktorá bola vytvorená špeciálne pre potreby oplotenie – plot WIŚNIOWSKI, kontrolujeme proces pri každom kroku a zabezpečujeme najvyššiu dosiahnuteľnú kvalitu. Potvrdzujeme túto skutočnosť desaťročnou zárukou proti korózii na oceľové prvky oplotenia. Výrobu systémov oplotenia WIŚNIOWSKI máme založenú na najlepších materiáloch a moderných výrobných linkách, vďaka čomu získavame rovnakosť a vysokú kvalitu výrobkov. Pre projektovanie používame metódu hotových prvkov MES, takže môžeme zistiť fungovanie výrobku pri rôznych podmienkach jeho užívaní. Presnosť výroby komponentov zabezpečuje používanie automatických laserov, ohýbačiek a perfektné ručné práce na výrobnej linke. Pretože mnoho prvkov je spájaných tradičnými metódami, dbáme na najvyššiu kvalitu spojov novátorskými zváracími technikami. Pre nás je navrhnutie, dodanie, montáž plotu – oplotenia umením | Wiśniowski POPRAD. ploty wisniowski

AKÝ BUDE VÁŠ PLOT ? PRIELOM V NAVRHOVANÍ PLOTOV – OPLOTENÍ


Dobre premyslené a profesionálne navrhnutý plot – oplotenie je podmienka pre komfortné užívanie. Preto je dôležité funkčné naplánovanie všetkých použitých prvkov: vstupných brán, bránok, segmentov alebo i len poštovej schránky. Vytvorenie optimálneho riešenia uľahčuje náš prelomový softvér AW Expert fy WIŚNIOWSKI, unikátne aplikácie pre navrhovanie oplotenia – plotu. Tento nástroj v rukách obchodníka poskytuje možnosť vytvoriť projekt spoločne s rozpočtom v priebehu niekoľkých minút. AW Expert upraví projekt oplotenie ako pre veľké tak i pre malé pozemky bez ohľadu na tvar terénu. Vďaka tomu pri návrhu plotu alebo pri plánovaní opravy starého, je možné už na začiatku vidieť a upravovať línie plotu – oplotenia, zvoliť verziu osadenia segmentov, rozhodnúť o umiestnení brán a bránok a dokonca i poštových schránok. Vypracovaný projekt je súčasne aj rozpočtom, môže tiež tvoriť prílohu k žiadosti na príslušný úrad. Možnosť vytlačenia projektu v podobe správy, či zaslaním v elektronickej forme do značnej miery uľahčuje neskoršie objednávku, tak i realizáciu k maximálnej spokojnosti klienta.

Ďalšie návrhy


Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube
Legrand
Servis
Rekonštrukcia
garáže
Spolupracujeme