GARAŽOVÉ BRÁNY | POPRAD

SEGMENTOVÉ BRÁNY PRIME


Predstav si garážové brány novej generácie. Brány, ktoré nie sú transformáciou doterajších riešení, ale tvorivým výsledkom hľadania rovnováhy medzi modernou technikou, kvalitou, bezpečnosťou a dizajnom. Také sú brány PRIME.

Viac

SEGMENTOVÉ BRÁNY UniTherm


Brány UniTherm spĺňajú prísne normy pre odolnosť proti pôsobeniu vetra, prenikaniu vody a priepustnosti vzduchu. Súčiniteľ týchto parametrov vplýva nielen na predĺženie doby spoľahlivého chodu brán, ale aj na zachovaní ich estetického vzhľadu po dlhé roky.

Viac

SEGMENTOVÉ BRÁNY UniPro


Segmentové brány UniPro predstavujú najkomfortnejšie riešenie pre garáž. Zateplené garážové brány určené predovšetkým pre vykurované garáže.

Viac

Renovačné riešenie RenoSystem


Naše riešenia pre rekonštrukcie umožňujú montáž segmentových brán do otvoru garáže bez ohľadu na podmienky zástavby. Dokonca aj v prípade, keď v objekte úplne chýba preklad alebo priestor po stranách. Vďaka nim garáž zvyšuje svoje úžitkové vlastnosti a získava na vzhľade. UniPro RenoSystem je odpoveďou na potreby stavebníctva pri rekonštrukciách.

Viac

ROLOVACIE BRÁNY


Všetky roletové brány sú vybavené štandardne pohonom. Roleta brány sa navíja na navíjací hriadeľ, ukrytú v skrini, vďaka tomu je možné ušetriť priestor pod stropom.

Viac

KRÍDLOVÉ BRÁNY


Moderný prístup k tradičným riešeniam. Krídlové brány predstavujú najúspornejšie uzavretie garáže. Zárukou nízkej ceny a bezchybnej činnosti je použitie jednoduchých a osvedčených riešení.

Viac

VÝKLOPNÉ BRÁNY


Sklápacie brány sú jedny z najpopulárnejších brán na trhu. Ich jednoduchá konštrukcia či osvedčené mechanické riešenia zaručujú bezporuchový chod brány.

Viac
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube
Legrand
Servis
Rekonštrukcia
garáže
Spolupracujeme