PREKLÁDKOVÉ SYSTÉMY

prekladkove-systemy

PREKLÁDKOVÉ STANOVIŠTIA WIŚNIOWSKI – nová kvalita


Ponúkame rad výrobkov z oblasti nakladacej techniky v podobe garážových brán, plošín, tesnenia a prídavného vybavenia. Všetky diely sú vyrobené z materiálov najvyššej kvality a najnovších technológií, spĺňajú všetky normy týkajúce sa bezpečnosti a prevádzky.

prekladkove-systemy

PLOŠINY


Účelom plošiny je vyrovnanie úrovne medzi miestom vyloženia a nákladným priestorom dodávkového automobilu. Ponúkame dva druhy nakladacích plošín:

  • PowerRamp 232 NG – elektrohydraulická nakladacia plošina s klapkou a spúšťaným jazykom
  • PowerRamp 233 NG – elektrohydraulická nakladacia plošina s dopredu vysuvným (teleskopickým) jazykom

prekladkove-systemy

TESNIACE CLONY


Tesniace clony ponúkané firmou WIŚNIOWSKI sú dokonalé riešenie vyznačujúce sa odolnosťou a dobrými úžitkovými vlastnosťami. Umožňujú obmedziť spotrebu energie, zaisťujú bezpečnosť pre prekladaný tovar a tiež zvyšujú pracovné pohodlie pre personál

Vďaka využitiu odolných materiálov sa vyznačujú veľkou odolnosťou proti žiareniu UV a tiež proti vysokým a nízkym teplotám. Trvalo si zachovávajú estetický vzhľad a jednotlivé diely sa nedeformujú.

Ponúkame tesniace clony v rôznych verziách, upravených pre jednotlivé typy vozidiel, prekladaný tovar a spôsoby skladovania.

prekladkove-systemy

Navádzače


Bezpečné a presné pristavenie nákladného vozidla na miesto prekládky sa vykonáva pomocou navádzača kolies. Navádzače umožňujú presné zaparkovanie a zabraňujú poškodeniu ako nakladacieho miesta a budovy, garážových brán tak i vozidla.

prekladkove-systemy

Nárazniky


Je to dodatočné zabezpečenie proti poškodeniu nakladacej stanice a vozidlá. Ich úlohou je pohltiť silu a amortizovať úder nákladného vozidla přistavovaného k nakladacej rampe skladu.

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube
Legrand
Servis
Rekonštrukcia
garáže
Spolupracujeme