Vonkajšie dvere

VONKAJŠIE HLINÍKOVÉ DVERE CREO


Vonkajšie hliníkové dvere CREO, ideálne riešenie pre tých, pre ktorých je dôležitá originalita a neobmedzené možnosti výberu riešenia, upravené pre ich vlastnú víziu domu. CREO sú výnimočne stabilné a proti deformáciám odolné hliníkové dvere. Všetky diely konštrukcie a výplň boli navrhnuté pre dosiahnutie tých najvyšších štandardov.

Viac

VONKAJŠIE HLINÍKOVÉ DVERE DECO


Hliníkové dvere zo série DECO urobia dojem na každého hosťa vo vašom dome. Kolekcia DECO, to je všestrannosť použitia a kvalita, ktorá nemá sebe rovných vo svojej cenovej triede. Ekonomické, praktické, skvele navrhnuté, a navyše zaručujúce pohodlie a bezpečne

Viac

VONKAJŠIE HLINÍKOVÉ DVERE PLUS LINE


Hliníkové vonkajšie dvere Plus Line, hotová, definovaná kolekcia vzorov ideálne prispôsobených pre tradičnú zástavbu. Môžete si vyberať z mnohých možností zasklenia a farieb, a tiež jednokrídlových alebo dvojkrídlových variantov.

Viac

OCEĽOVÉ PLÁŠŤOVÉ VONKAJŠIE DVERE


Oceľové plášťové dvere zaistia funkčný vstup do technických miestností, ako sú napríklad kotolňa, práčovňa alebo garáž. Navrhnuté a vyrobené s dôrazom na tie najmenšie detaily, k dispozícii v širokom výbere farieb, začisťovacích prvkov, a tiež hrúbky krídla (40 a 60 mm) uľahčujú výber pre vás najvhodnejšieho riešenia.

Viac

PANELOVÉ HLINÍKOVÉ POSTRANNÉ DVERE


Hliníkové panelové dvere poskytujú možnosť ideálneho prispôsobenia garážovým bránam. Ich výplň tvorí panel používaný na výrobu krídla segmentových alebo roletových brán. Ideálne sa osvedčuje ako postranný vchod do garáže alebo v dvojkrídlovej verzii ako alternatíva pre krídlové brány.

Viac

POSTRANNÉ OCEĽOVÉ DVERE


Postranné oceľové dvere sú univerzálne riešenie, ktoré je dokonalým doplnkom ku sklápacím alebo krídlovým bránam.

Viac
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube
Legrand
Servis
Rekonštrukcia
garáže
Spolupracujeme