WiControl - WIŚNIOWSKI Poprad 

WiControl

Ovládajte vráta a vstup do domu svojím smartfónom


Ovládač Ri-Co vám zaistí bezpečnosť a kontrolu vášho domu. Prostredníctvom smartfónu môžete riadiť vráta značky WIŚNIOWSKI a dvere zo série Creo s elektrickým zámkom z každého miesta na svete.

Využite mobilitu


Stačí aktivovať aplikáciu wBox, dostupnú v Google Play, v App Store a v Microsoft Store, aby sme spustili pohon, spolupracujúci s garážovou bránou alebo bránami v ohradenie, alebo elektrický zámok zabezpečujúci vstupné dvere.

wicontrol
wicontrol
wicontrol

Vyberte si verziu pre seba


Niekoľko verzií Ri-Co vám umožní prispôsobiť úroveň kontroly vašim potrebám. V základnej umožní otvoriť alebo zatvoriť brány alebo dvere. Rozšírené verzia dávajú navyše možnosť kontrolovať ich stav. Vďaka Ri-Co Pro budete môcť kedykoľvek zistiť, či je vás dom správne zabezpečený a či sa počas vašej neprítomnosti do neho niekto nepokúšal dostať.

wicontrol

Ri-Co (základná verzia)

– ovládač má dva výstupy pre riadenie dvoch obvodov
wicontrol

Ri-Co Pro (pokročilá verzia)

– má 2 výstupy a 2 vstupy, vďaka ktorým ovládač okrem možnosti riadenia dvoch obvodov získava spätné informácie o ich stave (otvorené / zatvorené / prechodný stav)
wicontrol

Ri-Co Pro Set (pokročilá rozšírená verzia)

– je zložený z ovládača Ri-Co Pre a navyše obsahuje magnetické koncovky s káblami a úchytky (2 sady)

Zamerajte sa na pohodlie a bezpečnosť


Ri-Co využíva sieť wifi. Nepotrebujeme žiadne ďalšie prístroje, aby sme získali plnú kontrolu. Ri-Čo máte stále vo svojom telefóne, takže kľúče alebo diaľkový ovládač sa stávajú zbytočnými. Doprajte si plnú kontrolu nad bezpečnosťou a pohodlie.


Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube
Servis
Rekonštrukcia
garáže
Referencie