DON CARLO garage design - výhradný dovozca certifikovaných produktov fy WIŚNIOWSKI na Slovensku, s možnosťou montáže každoročne školenými certifikovanými pracovníkmi v školiacom stredisku priamo u výrobcu. Vďaka širokej škále produktov dokážeme kvalitne a bezpečne uzavrieť Váš domov, pozemok, športové ihrisko, sklad, či výrobnú halu. V ponuke pohony brán renomovaných značiek : Somfy / FRANCE, GfA / GERMANY, BFT / ITALY. Samozrejmosťou v súčasnej dobe je ovládanie brán a dverí pomocou smartphonu / smartCONNECTED, WiControl, TaHoma Somfy, Systém AirKey /. Povrchová úprava oplotení - plotov systému DUPLEX = 10 ročná antikorózna záruka.

DVERE WIŚNIOWSKI

VONKAJŠIE HLINÍKOVÉ DVERE CREO


Vonkajšie hliníkové dvere CREO WIŚNIOWSKI, ideálne riešenie pre tých, pre ktorých je dôležitá originalita a neobmedzené možnosti výberu riešenia, upravené pre ich vlastnú víziu domu. CREO sú výnimočne stabilné a proti deformáciám odolné hliníkové dvere. Všetky diely konštrukcie a výplň boli navrhnuté pre dosiahnutie tých najvyšších štandardov.

Viac

VONKAJŠIE HLINÍKOVÉ DVERE DECO


Hliníkové dvere zo série DECO WIŚNIOWSKI urobia dojem na každého hosťa vo vašom dome. Kolekcia DECO, to je všestrannosť použitia a kvalita, ktorá nemá sebe rovných vo svojej cenovej triede. Ekonomické, praktické, skvele navrhnuté a navyše zaručujúce pohodlie a bezpečie.

Viac

VONKAJŠIE HLINÍKOVÉ DVERE PLUS LINE


Hliníkové vonkajšie dvere Plus Line WIŚNIOWSKI, hotová, definovaná kolekcia vzorov ideálne prispôsobených pre tradičné zástavby. Môžete si vyberať z mnohých možností zasklenia a farieb, a tiež jednokrídlových alebo dvojkrídlových variantov.

Viac

OCEĽOVÉ PLÁŠŤOVÉ VONKAJŠIE DVERE


Oceľové plášťové dvere WIŚNIOWSKI zaistia funkčný vstup do technických miestností, ako sú napríklad kotolňa, práčovňa alebo garáž. Sú navrhnuté a vyrobené s dôrazom na tie najmenšie detaily, k dispozícii v širokom výbere farieb, zaisťovacích prvkov, a tiež hrúbky krídla (40 a 60 mm) uľahčujú výber pre vás najvhodnejšieho riešenia.

Viac

PANELOVÉ HLINÍKOVÉ POSTRANNÉ DVERE


Hliníkové panelové dvere WIŚNIOWSKI poskytujú možnosť ideálneho prispôsobenia garážovým bránam. Ich výplň tvorí panel používaný na výrobu krídla segmentových alebo roletových brán. Ideálne sa osvedčuje ako postranný vchod do garáže alebo v dvojkrídlovej verzii ako alternatíva pre krídlové brány.

Viac

POSTRANNÉ OCEĽOVÉ DVERE


Postranné oceľové dvere sú univerzálne riešenie, ktoré je dokonalým doplnkom ku sklápacím alebo krídlovým bránam.

Viac

OCEĽOVÉ PLÁŠŤOVÉ INTERIÉROVÉ DVERE


Univerzálne, praktické a prispôsobené pre každý objekt. Riešený ideálne pre technické priestory, ktoré nemajú samostatný vchod do budovy. Majú široký rozsah doplnkových možností – príslušenstvo, farebnosť, samostatný farebný vzorkovník polepu a imitácie svetlého dreva.

Viac

CELOSKLENENÉ DVERE


Celosklenené dvere WIŚNIOWSKI umožnia vytvoriť výnimočný priestor. Rôzne varianty vyhotovenia a plný rozsah začisťovacích prvkov poskytujú nekonečné možnosti tvarovania podoby dverí. Prispôsobené začisťovacie prvky zvýrazňujú výhody sklenených povrchov a robia z nich atraktívny prvok výbavy interiéru.

Viac
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube