DON CARLO garage design - výhradný dovozca certifikovaných produktov fy WIŚNIOWSKI na Slovensku, s možnosťou montáže každoročne školenými certifikovanými pracovníkmi v školiacom stredisku priamo u výrobcu. Vďaka širokej škále produktov dokážeme kvalitne a bezpečne uzavrieť Váš domov, pozemok, športové ihrisko, sklad, či výrobnú halu. V ponuke pohony brán renomovaných značiek : Somfy / FRANCE, GfA / GERMANY, BFT / ITALY. Samozrejmosťou v súčasnej dobe je ovládanie brán a dverí pomocou smartphonu / smartCONNECTED, WiControl, TaHoma Somfy, Systém AirKey /. Povrchová úprava oplotení - plotov systému DUPLEX = 10 ročná antikorózna záruka.

Protipožiarne okná a dvere

protipoziarne

Oceľové protipožiarne výrobky


Oceľové protipožiarne výrobky sa osvedčujú ako vo verejnom stavebníctve tak aj v individuálnom. Oceľové protipožiarne dvere a prepážky WIŚNIOWSKI sú vyrábané na individuálnu objednávku a môžu byť prispôsobené pre rôzne výšky a šírky v technicky schválených projektoch. Oceľové protipožiarne dvere a prepážky sú ponúkané v dvoch triedach ohňovzdornosti: EI 30 a EI 60 a tesnosti proti dymu Sa a Sm. Oceľové protipožiarne výrobky spĺňajú svoje zadanie ako v interiéri, tak aj z vonkajšej strany budov, určené pre uzatvorenie priestorov ako sú kotolne, zázemie, schodisko plniace súčasne funkciu únikovej cesty v továrňach, kanceláriách, školách, kinách, nemocniciach a v podzemných komunikačných ťahoch, napr. parkovisko.

Viac
protipoziarne

Protipožiarne hliníkové otvorové výplne


Hliníkové protipožiarne dvere a okná je možné používať v individuálnom stavebníctve aj v objektoch na verejné účely. Hliníkové protipožiarne dvere a prepážky sú ponúkané v triedach ohňovzdornosti: EI 30 a EI 60 a tesnosti proti dymu Sa a Sm. Hliníkové protipožiarne dvere a okná môžu byť vyrobené ako interiérové ​​alebo vonkajšie. Je tiež možné vyrobiť protipožiarne fasádu.

Viac
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube