DON CARLO garage design - výhradný dovozca certifikovaných produktov fy WIŚNIOWSKI na Slovensku, s možnosťou montáže každoročne školenými certifikovanými pracovníkmi v školiacom stredisku priamo u výrobcu. Vďaka širokej škále produktov dokážeme kvalitne a bezpečne uzavrieť Váš domov, pozemok, športové ihrisko, sklad, či výrobnú halu. V ponuke pohony brán renomovaných značiek : Somfy / FRANCE, GfA / GERMANY, BFT / ITALY. Samozrejmosťou v súčasnej dobe je ovládanie brán a dverí pomocou smartphonu / smartCONNECTED, WiControl, TaHoma Somfy, Systém AirKey /. Povrchová úprava oplotení - plotov systému DUPLEX = 10 ročná antikorózna záruka.

PRIEMYSELNÉ BRÁNY WIŚNIOWSKI

brany

Priemyselné sekčné BRÁNY


Priemyselné sekcionálne garážové brány WIŚNIOWSKI – brány MakroPro a MakroPro Alu to je záruka najvyššej kvality a bezporuchovej prevádzky

Viac
brany

Rolovacie priemyselné BRÁNY


Moderné rolovacie priemyselné garážové brány WIŚNIOWSKI – navrhnuté pre náročných užívateľov

Viac
brany

Závesné posuvné priemyselné BRÁNY


Závesné posuvné priemyselné brány umožňujú uzatváranie otvorov o veľkej šírke a vďaka jednoduchej konštrukcii sú univerzálnym riešením, ktoré je perfektné aj v extrémnych podmienkach.

Viac
brany

Závesné posuvné priemyselné BRÁNY SlidePro


Závesné posuvné priemyselné BRÁNY SlidePro sú jednoduchým riešením v halách s obmedzenými možnosťami zástavby. Môžu byť využité v miestnostiach do zástavby otvorov s veľkou šírkou.

Viac
brany

Skladacie priemyselné BRÁNY


Skladacie priemyselné brány WIŚNIOWSKI sú určené pre výstavné salóny, letisko, expozície a budovy modernej architektúry, kde sa štýl a elegancia spájajú so spoľahlivosťou a funkčnosťou.

Viac
brany

PREKLÁDKOVÉ SYSTÉMY


Ponúkame rad výrobkov fy WIŚNIOWSKI z oblasti nakladacej techniky v podobe brán, plošín, tesnenia a prídavného vybavenia. Všetky diely sú vyrobené na základe materiálov najvyššej kvality a najnovších technológií, a spĺňajú všetky normy týkajúce sa bezpečnosti a prevádzky

Viac
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube