DON CARLO garage design - výhradný dovozca certifikovaných produktov fy WIŚNIOWSKI na Slovensku, s možnosťou montáže každoročne školenými certifikovanými pracovníkmi v školiacom stredisku priamo u výrobcu. Vďaka širokej škále produktov dokážeme kvalitne a bezpečne uzavrieť Váš domov, pozemok, športové ihrisko, sklad, či výrobnú halu. V ponuke pohony brán renomovaných značiek : Somfy / FRANCE, GfA / GERMANY, BFT / ITALY. Samozrejmosťou v súčasnej dobe je ovládanie brán a dverí pomocou smartphonu / smartCONNECTED, WiControl, TaHoma Somfy, Systém AirKey /. Povrchová úprava oplotení - plotov systému DUPLEX = 10 ročná antikorózna záruka.

Pre Domov

Garážové brány


Garážové brány sekcionálné, rolovacie, výklopné a dvojkrídlové sa líšia spôsobom otvárania, konštrukciou a výplňou. Pri výbere brány je potrebné vziať do úvahy – na zreteľ technické možnosti a použitie brány. Pri výstavbe domu je najlepším riešením konzultovať výber brány s naším technikom.

Viac

Oplotenia – ploty


Vačšina z nás považuje súkromie vlastného domu za oázu bezpečia a pokoja. Strážcom nášho súkromia je oplotenie. Dobre navrhnuté a vyhotovené oplotenie chráni pozemok pred nevítanými hosťami, je doplnkom architektúry budovy a dekoráciou prostredia.

Viac

Dvere


CREO – kreatívny prístup k vaším potrebám
DECO – kombinácia praktickosti a estetiky
PLUS LINE – moderné, univerzálné, trvanlivé vchodové dvere
Eco a Eco Basic – funkčné naplánovanie komunikačných ciest a únikových východov v budove zaistia technické dvere
Bočné, vstupné dvere – jednoduché riešenie vstupu do garáže.
Celosklenené dvere – funkčná dekorácia každého priestoru

Viac

Hliníkové okná


Hliníkové vonkajšie okná zaručujú vysoký stupeň kvality bez ohľadu na miesto použitia. Vďaka špeciálnej konštrukcii je možná výroba veľkorozmerného okna a s rôznymi možnosťami otvárania. Bohatá farebnosť zo vzorkovníka RAL a imitácia dreva umožňuje prispôsobenie interiéru domu

Viac
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube