DON CARLO garage design - výhradný dovozca certifikovaných produktov fy WIŚNIOWSKI na Slovensku, s možnosťou montáže každoročne školenými certifikovanými pracovníkmi v školiacom stredisku priamo u výrobcu. Vďaka širokej škále produktov dokážeme kvalitne a bezpečne uzavrieť Váš domov, pozemok, športové ihrisko, sklad, či výrobnú halu. V ponuke pohony brán renomovaných značiek : Somfy / FRANCE, GfA / GERMANY, BFT / ITALY. Samozrejmosťou v súčasnej dobe je ovládanie brán a dverí pomocou smartphonu / smartCONNECTED, WiControl, TaHoma Somfy, Systém AirKey /. Povrchová úprava oplotení - plotov systému DUPLEX = 10 ročná antikorózna záruka.

GARÁŽOVÉ BRÁNY WIŚNIOWSKI

Sekcionálne garážové brány UniPro WIŚNIOWSKI

Segmentové garážové BRÁNY UniPro


Segmentové garážové brány UniPro WIŚNIOWSKI predstavujú najkomfortnejšie riešenie pre garáž. Zateplené brány určené predovšetkým pre vykurované garáže.

Viac
Sekcionálne garážové brány UniTherm WIŚNIOWSKI

Segmentové garážové BRÁNY UniTherm


Garážové brány UniTherm WIŚNIOWSKI spĺňajú prísne normy pre odolnosť proti pôsobeniu vetra, prenikaniu vody a priepustnosti vzduchu. Súčiniteľ týchto parametrov má vplyv nielen na predĺženie doby používania brány, ale aj na zachovanie jej estetického vzhľadu po dlhé roky.

Viac
Sekcionálne garážové brány PRIME WIŚNIOWSKI

Segmentové garážové BRÁNY PRIME


Predstavte si garážové brány novej generácie. Brány, ktoré nie sú transformáciou doterajších riešení, ale tvorivým výsledkom hľadania rovnováhy medzi modernou technikou, kvalitou, bezpečnosťou a dizajnom. Taká je garážová brána PRIME WIŚNIOWSKI.

Viac
Sekcionálne garážové brány RenoSystem WIŚNIOWSKI

RenoSystem – garážové brány – MODERNIZÁCIA BEZ PREKÁŽOK


RenoSystem WIŚNIOWSKI je odpoveďou na potreby stavebníctva zaoberajúceho sa rekonštrukciami. Vďaka nemu už nedostatok montážneho priestoru okolo garážového otvoru nepredstavuje žiadne obmedzenie.

Viac
Výklopné garážové brány WIŚNIOWSKI

Výklopné garážové BRÁNY


Výklopne garážové brány WIŚNIOWSKI sú jedny z najpopulárnejších brán na trhu. Ich jednoduchá konštrukcia, jednoduché a osvedčené mechanické riešenia zaručujú bezporuchovú činnosť brán.

Viac
Rolovacie garážové brány WIŚNIOWSKI

Rolovacie garážové BRÁNY


Všetky rolovacie garážové brány sú vybavené štandardným pohonom. Roleta brány sa navíja na navíjací hriadeľ, ukrytý v skrini, vďaka tomu je možné ušetriť priestor pod stropom.

Viac
Krídlové garážové brány WIŚNIOWSKI

Krídlové garážové BRÁNY


Moderný prístup k tradičným riešeniam. Krídlové garážové brány WIŚNIOWSKI predstavujú najúspornejšie uzatvorenie garáže. Zárukou nízkej ceny a bezchybnej činnosti je použitie jednoduchých a osvedčených riešení.

Viac
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube