DON CARLO garage design - výhradný dovozca certifikovaných produktov fy WIŚNIOWSKI na Slovensku, s možnosťou montáže každoročne školenými certifikovanými pracovníkmi v školiacom stredisku priamo u výrobcu. Vďaka širokej škále produktov dokážeme kvalitne a bezpečne uzavrieť Váš domov, pozemok, športové ihrisko, sklad, či výrobnú halu. V ponuke pohony brán renomovaných značiek : Somfy / FRANCE, GfA / GERMANY, BFT / ITALY. Samozrejmosťou v súčasnej dobe je ovládanie brán a dverí pomocou smartphonu / smartCONNECTED, WiControl, TaHoma Somfy, Systém AirKey /. Povrchová úprava oplotení - plotov systému DUPLEX = 10 ročná antikorózna záruka.

ZÁVESNÉ POSUVNÉ BRÁNY SlidePro

OVERENÉ TECHNOLÓGIE A JEDNODUCHÁ MONTÁŽ


Brány SlidePro sú charakteristické funkčnosťou a jednoduchosťou montáže. Možnosť montáže do stropu alebo prekladu robí brány univerzálnymi a s ohľadom na použitie. Podobne ako iné typy brán so závesnou posuvnou konštrukciou, môže byť SlidePro vyrábaná v jednokrídlovej alebo dvojkrídlovej verzii.

slidepro

PRIEMYSELNÉ BRÁNY SlidePro


Najväčšou výhodou SlidePro sú estetické hodnoty, zodpovedajúce najnovším trendom priemyselného stavebníctva. Pre výrobu krídel je určený panel s reliéfom V s možnosťou náteru na farby RAL. Prepracované detaily zosilňujú pocit jednoliateho vzhľadu, vďaka tomu sa tieto brány dokonale hodia do moderných priestorov.

Konštrukcia plášťa z panelov zateplených tepelnou izolačnou penou v spojení so systémom tesnenia po celom obvode zaisťujú bránam optimálne parametre tepelného prieniku, potvrdzujú to aj skúšky Inštitútu Stavebnej techniky.

slidepro

VZORY BRÁN


Sú dostupné jedno alebo dvojkrídlové, vo zvislom alebo vodorovnom systéme výplne trapézovým plechom T-10. Môžu byť zateplené, môžu sa namontovať priechodné dvere, presklenné alebo ventilačné mriežky.

slidepro

Farby


Hnedá | RAL 8014
Hnedá | RAL 8014
Grafitová | RAL 7016
Grafitová | RAL 7016
Strieborná | RAL 9006
Strieborná | RAL 9006
Biela | RAL 9016
Biela | RAL 9016
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube