DON CARLO garage design - výhradný dovozca certifikovaných produktov fy WIŚNIOWSKI na Slovensku, s možnosťou montáže každoročne školenými certifikovanými pracovníkmi v školiacom stredisku priamo u výrobcu. Vďaka širokej škále produktov dokážeme kvalitne a bezpečne uzavrieť Váš domov, pozemok, športové ihrisko, sklad, či výrobnú halu. V ponuke pohony brán renomovaných značiek : Somfy / FRANCE, GfA / GERMANY, BFT / ITALY. Samozrejmosťou v súčasnej dobe je ovládanie brán a dverí pomocou smartphonu / smartCONNECTED, WiControl, TaHoma Somfy, Systém AirKey /. Povrchová úprava oplotení - plotov systému DUPLEX = 10 ročná antikorózna záruka.

DVERE WIŚNIOWSKI

wisniowski don carlo

HLINÍKOVÉ VONKAJŠIE A INTERIÉROVÉ DVERE


Vonkajšie a vnútorné hliníkové dvere WIŚNIOWSKI sú ideálne riešenie pre tých, pre ktorých je dôležitá originalita a neobmedzené možnosti výberu riešenia. Mnoho variantov tvaru, rozmerov, farieb, zasklenie, kovania a vybavenie umožňujú prispôsobiť dvere do každého objektu. Ideálne do hotelov, apartmánov, verejných budov a pre viacgeneračné domy.

Viac
wisniowski don carlo

VONKAJŠIE A VNÚTORNÉ OCEĽOVÉ PROFILOVÉ DVERE


Oceľové profilové dvere WIŚNIOWSKI sa skvele hodi ako uzavretie schodíšť vo viacgeneračných domoch a verejných budovách. Môžu byť používané ako interiérové ​​alebo vonkajšie dvere, vo verzii so zasklením alebo plné, otváravé von alebo dovnútra, s postranným okienkom alebo horným okienkom. Skvele sa osvedčujú do prepážok v kancelárskych budovách a investičných objektoch.

Viac
wisniowski don carlo

OCEĽOVÉ PLÁŠŤOVÉ DVERE VONKAJŠIE A INTERIÉROVÉ


Oceľové plášťové dvere WIŚNIOWSKI vonkajšie a interiérové. Univerzálne, praktické a prispôsobené pre každý objekt. Umožňujú naplánovať funkčný komunikačný ťah v budove. Vyrobené ako jedno alebo dvojkrídlové sú určené pre uzavretie obchodných, priemyselných priestorov všetkého druhu, a tiež pre výstavbu bytov a verejných priestorov.

Viac
wisniowski don carlo

CELOSKLENENÉ DVERE


Funkčná dekorácia každého interiéru. Rôzne varianty prevedenia a široký sortiment zaisťovacích prvkov poskytujú nespočetné možnosti vytvárania podoby a prispôsobenia vzhľadu objektu. Celosklenené dvere WIŚNIOWSKI môžu byť tiež zakomponované do deliacich priečok.

Viac
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube