DON CARLO garage design - výhradný dovozca certifikovaných produktov fy WIŚNIOWSKI na Slovensku, s možnosťou montáže každoročne školenými certifikovanými pracovníkmi v školiacom stredisku priamo u výrobcu. Vďaka širokej škále produktov dokážeme kvalitne a bezpečne uzavrieť Váš domov, pozemok, športové ihrisko, sklad, či výrobnú halu. V ponuke pohony brán renomovaných značiek : Somfy / FRANCE, GfA / GERMANY, BFT / ITALY. Samozrejmosťou v súčasnej dobe je ovládanie brán a dverí pomocou smartphonu / smartCONNECTED, WiControl, TaHoma Somfy, Systém AirKey /. Povrchová úprava oplotení - plotov systému DUPLEX = 10 ročná antikorózna záruka.

Krídlové brány a bránky

Krídlové brány a bránky Bastion WIŚNIOWSKI- nový pohľad na tradičné riešenia


ploty

Nový pohľad na tradičné riešenia

Viac
ploty

Krídlové brány a bránky Gardia


Brány a bránky Gardia je systémové riešenie určené pre domácnosť i priemysel. V súprave s Bram alebo bránkou sú nosné stĺpiky a komplet závesov a zámku LOCINOX. Antikorózna ochrana žiarovým pozinkovaním alebo systémom Duplex: žiarové pozinkovanie + polyesterový povlak. Brány a bránky Gardia sa skvele osvedčujú vo všetkých druhoch súkromné, verejné alebo priemyselné činnosti. Brány sú montované okolo pozemkov, v záhradách, parkoch, školách, škôlkach, na tržniciach atď.

Viac
ploty

Brány a bránky modest


Brány a bránka Modest sú systémové riešenie určené pre domácnosť a priemysel. V súprave s vrátami alebo bránkou sú nosné stĺpiky a komplet závesov a zámku. Zabezpečené proti korózii žiarovým pozinkovaním alebo systémom Duplex: žiarové pozinkovanie + polyesterový povlak. Brány a bránky Modest sa skvele osvedčujú vo všetkých druhoch súkromné, verejné alebo priemyselné činnosti. Brány sú montované okolo pozemkov, v záhradách, parkoch, školách, škôlkach, na tržniciach atď.

Viac
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube