DON CARLO garage design - výhradný dovozca certifikovaných produktov fy WIŚNIOWSKI na Slovensku, s možnosťou montáže každoročne školenými certifikovanými pracovníkmi v školiacom stredisku priamo u výrobcu. Vďaka širokej škále produktov dokážeme kvalitne a bezpečne uzavrieť Váš domov, pozemok, športové ihrisko, sklad, či výrobnú halu. V ponuke pohony brán renomovaných značiek : Somfy / FRANCE, GfA / GERMANY, BFT / ITALY. Samozrejmosťou v súčasnej dobe je ovládanie brán a dverí pomocou smartphonu / smartCONNECTED, WiControl, TaHoma Somfy, Systém AirKey /. Povrchová úprava oplotení - plotov systému DUPLEX = 10 ročná antikorózna záruka.

PRE PRIEMYSEL

Priemyselné brány


Priemyselné brány WIŚNIOWSKI reprezentujú najvyšší štandard, ktorý je vyrábaný na základe moderných technologických línií. Brány sú vyrábané precízne a pozorne,dbajúc na každý detail, sú zárukou bezpečnosti a trvalého posobenia.

Viac

Priemyselné oplotenia


Priemyselné oplotenie WIŚNIOWSKI vyrobené pomocou moderných technológií, na základe vedomostí a dlhoročných skúseností odborníkov firmy WIŚNIOWSKI. Zaručujeme, že výrobok je náležite overený, a otestovaný, má bezpečnostné certifikáty a – 10 ročnú antikoróznu záruku, je priaznivý k životnému prostrediu.

Viac

Vonkajšie a interiérové dvere


HLINÍKOVÉ – ideálne riešenie pre tých, pre ktorých je dôležitá originalita a neobmedzené možnosti výberu riešenia.
OCEĽOVÉ PROFILOVÉ – skvele sa hodia ako uzavretie schodíšť vo viacgeneračných domoch a verejných budovách.
OCEĽOVÉ PLÁŠŤOVÉ – Univerzálne, praktické a prispôsobené pre každý objekt.
CELOSKLENENÉ – Funkčná dekorácia každého interiéru.

Viac

Okná


Hliníkové vonkajšie okná zaručujú vysoký stupeň kvality bez ohľadu na miesto použitia. Vďaka špeciálnej konštrukcii je možná výroba veľkorozmerného okna a s rôznymi možnosťami otvárania. Bohatá farebnosť zo vzorkovníka RAL a imitácia dreva umožňuje prispôsobenie interiéru domu

Oceľové profilové okná, vonkajšie aj interiérové sú ideálne riešenie pre investičné stavebníctvo. Rôznorodosť systémov a s možnosťami použitia umožňujú vybrať vhodné riešenie pre všetky individuálne potreby.

Viac

Protipožiarne okná a dvere


Oceľové protipožiarne výrobky sa osvedčujú ako vo verejnom stavebníctve tak aj v individuálnom.

Hliníkové protipožiarne dvere a okná je možné používať v individuálnom stavebníctve aj v objektoch na verejné účely.

Viac
Sledujte nás aj na sociálnych sieťach
Facebook
Instagram
Youtube